درباره ما

سابقه و هدف:

تاکنون اخبار علمی و مسایل آموزشی در حیطه علوم دانشگاهی (پزشکی، فنی و یا علوم انسانی) بطور مدون منتشر و در اختیار همگان قرار نگرفته است. هدف از ایجاد این پایگاه آنلاین ارایه آخرین اخبار و مطالب در موضوعات مرتبط با علوم دانشگاهی و تبادل آرا و نظرات است. این خبرنامه با تمرکز ویژه بر روی نشر علوم دانشگاهی و شاخصهای علم سنجی ایجاد شده و بطور متناوب و منظم آخرین اخبار و مطالب آموزشی در این خصوص را منتشر میکند.

حقوق مادی و معنوی:

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انتشارات کوثر میباشد. تمامی مطالب این پایگاه طبق پروانه نشر صادره از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به پروانه ۱۰۶۶۱ مورخه ۹۱/۷/۲۵ و همچنین به شماره ثبت رسمی ۴۰۶۱۹۲ مورخه ۹۰/۳/۱۶ در اختیار این ناشر میباشد. ذکر هر گونه مطلب منتشره طبق قوانین حفظ حقوق مولفین تنها با اجازه رسمی از ناشر  و درج صحیح منبع نویسی میسر میباشد.

3 Comments

  1. با سلام و احترام
    جای تقدیر و تشکر داره
    البته همسویی همه ی اساتید دانشگاه ها که عمدتا خودشان به این مسئله دامن می زنندرا می طلبد. داشتن عرق ملی و تحقیر نکردن مجلات داخلی لازمه ی یه همچین حرکتی هست.
    در دانشگاه علوم پزشکی شیراز صرفا به خاطر اینکه مقاله ام در یک ژورنال علمی پژوهشی داخلی معتبر چاپ شده بود نمره ی پایان نامه ام یک و نیم نمره کم شد در صورتی که یک پایان نامه ی کاملا درست و منطقی بود.
    وقت آن رسیده تا این بساط پز دادن و فخر فروشی اساتید کوته فکر نسبت به هم که البته در دانشگاه های معتبر مشهودتر است برچیده شود…

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*